Lotnisko w Bornym Sulinowie

Lotnisko, na którym odbywa się impreza położone jest w województwie zachodniopomorskim, ok. 22 km na południowy zachód od Szczecinka. Lądowisko należy do Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Lotnictwa Turystyczno-Sportowego. Powstało w 2013, figuruje w ewidencji lądowisk Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Dysponuje trawiastą drogą startową o długości 600 m.

Dzięki takiej lokalizacji uczestnicy wydarzenia nie tylko świetnie się bawią przy muzyce EDM, ale również doświadczają najwyższych lotów w pełnym tego słowa znaczeniu. Lotnisko otoczone jest uroczyskami, lasami i bunkrami. Po drugiej stronie lotniska, pojazdy militarne ze Zlotu tworzą niepowtarzalne tło. Musisz to zobaczyć! Musisz to zobaczyć!

Lotnisko jest położone 15 minut spacerem od centrum Bornego Sulinowa.


Borne Sulinowo

Cisza, spokój i dużo, dużo drzew, głównie sosen. Borne Sulinowo wyglądem nie przypomina żadnej polskiej miejscowości. Wcześniej mieścił się tu duży garnizon niemiecki, później wkroczyła armia radziecka i stacjonowała aż do 1992 r. (przez ostatni rok jako wojsko Federacji Rosyjskiej). Od zakończenia II wojny światowej aż do 1993 r. na mapach w tym miejscu nie było zupełnie nic. Dzisiaj mieszka tutaj około pięciu tysięcy ludzi. Pierwsi z nich zaczynali życie na zupełnie nieznanym terenie, który do tej pory formalnie nie istniał.


Zlot militarny

Wszyscy miłośnicy militarnej motoryzacji spotykają się co roku na Międzynarodowym Zlocie Pojazdów Militarnych. Podczas zlotu odbywają się koncerty, jest pokaz wojennych pojazdów, pokazy średniowiecznych wojów, parada pojazdów militarnych czy różne inscenizacje. Widać, że jest to duża impreza kulturalna.